Důležité sdělení:

Přijímám objednávky na svatební sezónu 2024 s rezervací nemeškejte. 

Přijímám objednávky na narozeninové dorty, různé oslavy či rauty.

Pokud máte zájem o narozeninový dort, či dort k jiné příležitosti objednávejte minimálně 2-3 týdny před datem oslavy, to samé platí i na sladké bary.

Na všechny zprávy odpovídám, když mám chvilku, maximálně jednou za týden, prosím o trpělivost, pokud pospícháte na odpověď kontaktujte mě zprávou nebo na Whatsapp.

Děkuji za pochopení. ❤

Co nabízím?Svatební dorty

Úžasné svatební dorty dle Vašich přání

Nabízím nejen svatební dorty, ale i zajištění sladkého baru.  

Ke každé objednávce přistupuji individuálně, proto je pro mě důležité osobně se sejít se snoubenci a vyslechnout jasnou představu. 

Dělám nahé neboli "Naked" dorty zdobené ovocem a živými květy. 

Nově ve spolupráci s Charlie´s Bistro je možné zajistit teplý či studený raut v bezlepkové, vegetariánské či veganské verzi.

 
Narozeninové dorty

Miluji, když mám volnou ruku

Miluji tvoření narozeninového dortu, jsem ráda pokud má zákazník určitou představu a pokud představa není, užívám si volnou ruku.Nabídka spolupráce

Pro zákazníky jen to nejlepší

Máte kavárnu, cukrárnu či restauraci a rádi byste pohostili i zákazníky s potravinovým omezením?

Nabízím Vám sladké zákusky převážně z francouzské či italské kuchyně z přirozeně bezlepkových potravin. 

 
Vánoční cukroví

Každoroční tradice

Snad jako každý z nás, i já miluju Vánoce a veškeré tradice s nimi spojené. V dnešní době ale každý nemá čas na 10 druhů cukroví... zadělávání těsta, vykrajování, pečení, zdobení.. však to všichni známe. Přesně proto jsem se rozhodla pro Vás každý rok připravit krabičku plnou různých druhů cukroví, abyste si mohli užít tu krásnou vánoční atmosféru bez většího stresu.


Jak objednat?

Zaujala Vás má nabídka a rádi byste objednali?

  • Objednávku můžete zaslat několika způsoby - SMS, WhatsApp, e-mail, Facebook nebo Instagram, či zde na stránkách. Nedoporučuji hned zkoušet volat, ne vždy mohu hovor zvednout nebo u sebe zrovna nemám diář.
  • Pokud mi budete psát, napište stručně o co máte zájem a zanechte své telefonní číslo, jak budu moci zavolám Vám.
  • Pokud máte zájem o narozeninový dort, je dobré udělat objednávku minimálně 2-3  týdny před termínem oslavy. Pokud budete volat na poslední chvíli, může se stát, že Vaši objednávku nebudu moci udělat.
  • Chcete objednat zákusky? Objednávat můžete pravidelně, vždy do pátku. Každý týden mám pravidelné závozy ve středu, mohu tedy Vaši objednávku spojit s nimi a nebo s ní počítat na jakýkoliv jiný den po domluvě. Zákusky  nevyrábím každý den, proto prosím objednávejte s předstihem, abych si udělala prostor i na Vaši objednávku.


Snad jsem zde shrnula vše podstatné a důležité. :-)


Oslovila Vás tato nabídka?