Osobní blog

K tomuto článku se rozhoduji delší dobu, nejen proto, že 4 roky peču a mám svou vlastní výrobničku, ale i proto, že nechci, aby tento článek byl pochopen jinak než byl míněn.

Jak moc důležité je i psychické zdraví, jsem si na sobě několikrát za svůj život vyzkoušela... Jasem člověk, který se celý život snaží každému zavděčit, usiluji o dokonalost a kladu na sebe vysoké nároky. Přesto, že přichází chvála, já vidím nedokonalosti a nikdy nejsem 100% spokojená.

A je to zpět.

28.08.2021

Pomalu jsem se s dietou začala sžívat, dokonce jsem díky tomu našla lásku v pečení a vaření. Miluju zkoušení nových receptů. Nejprve jsem si vyzkoušela různé recepty z knížek, či internetu a postupně jsem si je začala předělávat podle sebe. A nebo jsem si je vymýšlela sama, nejlepší nápady vznikaly při uklízení. Byla to dost zábava, buď a nebo....

Je to boj...

17.08.2021

Po-té, co jsem si vyslechla diagnózu, se mi převrátil život na ruby. Bylo to dost náročné, na tohle období moc ráda nevzpomínám.... Organismus je na něco zvyklý a najednou to nemá, chybí mu to. Nejen, že mi nebylo pořád dobře a to i přes to, že jsem dodržovala bezlepkovou dietu.... Nevěděla jsem proč, byla jsem z toho dost zoufalá......

Bylo to v den mých 25 narozenin, kdy se mi postupně začal měnit život. Pár dní po narozeninách se mi zhoršili neřešené zdravotní problémy na tolik, že jsem byla nucena si několikrát zopakovat pobyt v nemocnici.